RSS

Przedszkole na Gali „Blog Roku 2012”

02 Mar

Bierzemy_udział_w_konkursie_na_najlepszy_blog_profesjonalny_firmowyZa nami uroczysta gala kończąca konkurs „Blog Roku 2012”.
Kto uważnie śledził nasze kroki w tym konkursie, z pewnością oglądał relację na żywo lub podsumowanie konkursu na portalu onet. i już wie,
że nie zdobyliśmy I miejsca w kategorii „Profesjonalne i Firmowe”.

Wszystkich ewentualnie zasmucających się z tego powodu lub rozczarowanych wynikami konkursu zapewniamy, że pomimo faktu, iż zwycięstwo w tej kategorii wraz z sześciokilogramową statuetką przeszło nam koło nosa, jesteśmy bardzo zadowolone z nominacji finałowej. Dlaczego?
Bycie rodzicem nie jest łatwe, ba, bywa bardzo trudne. Bycie nauczycielem to nie mniejsze wyzwanie, spotęgowane przez ilość podopiecznych, ich indywidualne potrzeby i oczekiwania rodziców.
Cokolwiek mówi się i myśli o pracy nauczycieli przedszkoli, mamy nadzieję, że nasza praca, nasz blog i konkurs taki, jak ten, pozwalają nam pokazać ten zawód i zadanie w innym świetle.

Bo (po pierwsze) piszemy bloga, by pokazać, że dzieciństwo przeżywane w przedszkolu może być twórcze i nowoczesne. Zatrzymujemy kadry z dzieciństwa naszych podopiecznych dla nich samych i dla ich rodziców. Relacjonujemy i informujemy, dzięki czemu fragmenty przedszkolnej rzeczywistości możemy przeżywać razem i zachować na dłużej.
Po drugie, chcemy przekonać sceptyków i zagorzałych niedowiarków, że praca nauczyciela przedszkola (podejmowana z pasją i zaangażowaniem) – może być wyjątkowa. Każdego dnia inna. Dostarczająca skrajnych emocji, od bezsilności wobec spraw na które nie mamy wpływu, po ogromną satysfakcję z efektów swoich działań w postaci wyjątkowych absolwentów.

nauczycielki blogerkiDlatego jeszcze raz i jak najbardziej szczerze dziękujemy Wam za głosy w konkursie „Blog Roku”, ale też każde głosy „za” na co dzień, na naszym przedszkolnym podwórku. Za to, że powierzacie nam swoje dzieci, a ponadto często mówicie innym, że jesteśmy przedszkolem wyjątkowym. Nasza kadra nieustannie stara się, aby było wyjątkowe – bezpieczne i twórcze.

Zachęcamy do obejrzenia relacji z konkursu na portalu onet. Szczególnie poleczmy Wam relację onet. z Gali – tutaj oraz wypowiedź pana Artura Kurasińskiego – Jurora kategorii „Profesjonalne i Firmowe” – tutaj.

Pozdrawiamy zwycięzcę naszej kategorii, pana Jacka Kotarbińskiego, którego miałyśmy okazję poznać i porozmawiać.
Innego blogera, który potraktował nas ironicznie i z pogardą zapewniamy, że byłby bardziej uprzejmy dla innych, gdyby jednak był naszym absolwentem ;P

Anna Krzyżanowska i Beata Kossowska
(administratorki bloga przedszkola oraz Stowarzyszenia „integracja”)

 
2 Komentarze

Opublikował/a w dniu 2 marca 2013 w Konkursy, W mediach

 

Tagi:

2 responses to “Przedszkole na Gali „Blog Roku 2012”

 1. momo13

  3 marca 2013 at 12:33

  Jeszcze raz serdecznie gratuluję blogerkom, a także Rodzicom, którzy powierzają nam swoje pociechy. Bez nich nie byłoby tego bloga! Jestem dumna, że pracuję w tak wspaniałym przedszkolu, gdzie codzienna ciężka praca sprawia satysfakcję:)

   
 2. ----

  11 marca 2013 at 22:51

  hm….jak to miło popatrzeć na tę fotkę…. uśmiechnięte …. zrelaksowane….ale jakim kosztem..? – nie wnikam….:)
  dziękujemy Wam drogie koleżanki:) jesteśmy z Was dumne:) życzymy wytrwałości w podejmowaniu kolejnych „blogerowych” wyzwań:))))))))))))))

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s