RSS

Dziękujemy…

03 Kwi

Zanim przedszkolny teledysk „Happy” będzie gotowy, chcemy opowiedzieć Wam o wielu zaangażowanych ludziach i instytucjach, bez których to wszystko nie byłoby możliwe…

Realizacja teledysku nie odbywałaby się z takim rozmachem, gdyby nie przychylność pani dyrektor wobec wszelkich  eTwinningowych inicjatyw i pomysłów, oraz gotowość do rekomendowania naszych działań w zabrzańskich instytucjach kulturalno-oświatowych.

Profesjonalne podejście choreograficzne pani Magdy Ziółkowskiej (pani rytmiczki i współtwórczyni Studia artystycznego Maciej) było bardzo pomocne przy tworzeniu i dobieraniu pomysłowych układów ruchowych do muzyki Pharrella Williamsa.

Bezcenne było także zaangażowanie pana Macieja Mogielnickiego (studio filmowe OesRecords), który z wielkim entuzjazmem dołączył do naszej ekipy z kamerą i bez wahania podjął się złożenia setek megabajtów materiału w jedną całość. Jego obecność dało nam pewność, że jesteśmy we właściwych rękach, a efekt naszej pracy będzie wyjątkowy!

Podziękowania należą się wszystkim  osobom i instytucjom, które nam sprzyjały i zaprosiły do siebie:

Urząd Miejski w Zabrzu
Wydział Oświaty
Zabytkowa Kopalnia Guido
Muzeum Górnictwa Węglowego
Galeria Muzeum Miejskiego w Zabrzu – Cafe Silesia
Komenda Miejska Straży Pożarnej
Teatr Nowy
Filharmonia Zabrzańska
DB Schenker
Górnik Zabrze S.S.A.
Szyb Maciej
Ośrodek Jeździecki Maciejów
Zabrzański Kompleks Rekreacji Aquarius
Grota Solna Aquarius
Multikino

Dziękujemy DZIECIOM, bo musiały mieć dla nas dużo cierpliwości, zapędu do tańców w miejscach niecodziennych, radości mimo wielokrotnych ujęć oraz sił w nogach do maszerowania po Zabrzu.

Dziękujemy rodzicom dzieci, które dla nas występowały, za zgodę na ich harce w różnych zakątkach miasta, i za gotowość towarzyszenia nam w niektórych eskapadach.

Chcemy także podziękować naszym koleżankom, nauczycielkom (które wspierały nas w dodatkowych aktywnościach i poświęcały nam swój wolny czas) oraz personelowi obsługi (cierpliwym kucharkom, które przygotowywały dla nas „wcześniejsze” śniadania i „późniejsze” obiady oraz pani Danusi, dostarczającej dzieciom kartony soków i przekąsek „na drogę”). Bez Was nie dałybyśmy rady…

Podobnie jak Wy – czekamy na premierę teledysku. A z radości z tak wspaniałej ekipy dedykujemy Wam naszą fotografię „Happy” na przedszkolnym ogrodzie.

Ania Młynarczyk i Ania Krzyżanowska

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 3 kwietnia 2014 w eTwinning, W mediach

 

Tagi:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s