RSS

Święto Kolejarzy

10 Gru

Z okazji Święta kolejarza, obchodzonego w dniu 25 listopada, nasze przedszkolaki wystąpiły z niezwykłym repertuarem taneczno-scenicznym dla pracowników zaprzyjaźnionego z naszym przedszkolem przedsiębiorstwa transportowego DB Schenker.

Niezmiernie utalentowane Biedronki roztańczyły się do melodii z różnych stron świata, zarecytowały powstałe specjalnie z tej okazji wiersze i zademonstrowały zabawne kolejowe scenki sytuacyjne.

Do tej kolejowej podróży z wielkim zapałem włączyły się także Kotki i Żabki, które wytańczyły dla gości „Taniec Sprzątaniec” i zagrały na instrumentach perkusyjnych i „bumbum rurkach”.
Oczarowani przedszkolnymi talentami goście podziękowali małym artystom, wręczyli przecudne prezenty, a wszystkich przedszkolaków obdarowali garściami słodkości…

W imieniu Dyrekcji przedszkola, dzieci, ich rodziców i wychowawców serdecznie dziękujemy przedstawicielom DB Schenker za niezwykłą przychylność i stałe wspieranie nas w kreowaniu otoczenia rozwijającego talenty naszych wychowanków.

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 10 grudnia 2014 w Wydarzenia

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s