RSS

Rodziny do Familiady!

18 Maj

Zapraszamy rodziny naszych przedszkolaków i absolwentów do wzięcia udziału w festynowym teleturnieju rodzinnym „Familiada”. Konkurs odbędzie się w trakcie IX Festynu Integracyjnego w dniu 23 maja o godzinie 15.45.

Zgłoszenia rodzin przyjmujemy do czwartku 21 maja do północy poprzez poniższy formularz online. (aby przejść do kolejnej części formularza proszę kliknąć ikonę „Continue”; wysłanie zgłoszenia nastepuje poprzez ikonę „Submit” na końcu formularza)

Zgłaszana drużyna powinna liczyć pięć osób, w tym co najmniej 1 dziecko!

W zgłoszeniu należy podać: 1. Nazwisko rodziny; 2. Osobę, która pełni rolę kapitana drużyny i jej numer telefonu kontaktowego; 3. Imiona członków drużyny wraz ze stopniem pokrewieństwa z osobą kapitana

UWAGA! Prosimy zgłoszone rodziny o obecność na Festynie, przy scenie, o godzinie 15.15. Spośród nadesłanych zgłoszeń wylosujemy wówczas dwie rodziny, które wezmą udział w turnieju. Jeśli wylosowana rodzina nie będzie obecna na scenie podczas losowania zgłoszeń, osoby prowadzące wylosują kolejną drużynę, do momentu wyłonienia dwóch obecnych rodzin.

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 18 Maj 2015 w Konkursy

 

Tagi: , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.