RSS

W poniedziałek i środę – przedszkolna mobilizacja!

04 Paźdź

W poniedziałek i środę – czyli 5. i 7. października w godzinach od 6.30-16.00 na terenie przedszkola będzie można zagłosować w ramach kolejnej edycji budżetu partycypacyjnego!

partycypacyjny_2016

W imieniu Rady Dzielnicy oraz mieszkańców naszego osiedla prosimy o głosy na następujące projekty:

P0095 Sportowe Osiedle Kotarbińskiego – boisko piłkarskie i bieżnia lekkoatletyczna. Etap I
Zagospodarowanie terenu przy Szkole Podstawowej nr 25 i Gimnazjum nr 25 obejmujące powstanie boiska oraz bieżni lekkoatletycznej. Wniosek obejmuje I etap rewitalizacji i zakłada budowę boiska piłkarskiego o nawierzchni z trawy syntetycznej. W etapie II, w następnej edycji budżetu partycypacyjnego, wybudowana zostanie bieżnia wokół boiska.
P0096 Przyjazna ulica Skłodowskiej – Curie
Rewitalizacja zieleni wzdłuż ulicy Marii Skłodowskiej-Curie, przy domu studenckim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, przy budynkach spółdzielni Makoszowianka aż do ul. Chełmońskiego, likwidacja „dzikiego” parkingu na terenach zielonych, budowa 33 nowych miejsc parkingowych, uprzątnięcie i udostępnienie istniejącego parkingu przy Instytucie Podstaw Inżynierii Środowiska.
P0097 Sportowe Osiedle Kotarbińskiego – strefa aktywnego wypoczynku
Zagospodarowanie byłego boiska Gazobudowy na Osiedlu Kotarbińskiego, koło Orlika, poprzez utworzenie kortów do tenisa ziemnego, boiska do badmintona, stołów do tenisa stołowego oraz ścianek wspinaczkowych. Teren będzie oświetlony i monitorowany.

Przypominamy, że każda osoba od 16 roku życia posiadająca zameldowanie stałe lub czasowe na terenie miasta Zabrze ma trzy głosy, które może do 8 października oddać na stronie WWW.ZABRZE.ZETWIBO.PL

Podczas głosowania, zarówno w domu jak i w przedszkolu, wystarczy podać swoje imię, nazwisko i numer pesel, a następnie zaznaczyć trzy wybrane wnioski. Poświęćcie nam minutkę swego czasu na rzecz kolejnych osiedlowych zmian!

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 4 października 2015 w Informacje

 

Tagi: ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s