RSS

Kolorowy Bal

12 Czer

Czy potraficie wyobrazić sobie bal przebierańców latem, pod gołym niebem?
Takie rzeczy tylko w P48, bo kiedy dzieciom „coś” się zamarzy i znajdują się dorośli gotowi te marzenie spełnić, to to „coś” wydarzy się na pewno… 

Dzisiaj wracamy do balu przebierańców, który miał miejsce w przedszkolnym ogrodzie w ŚRODĘ, 8 czerwca, w ramach Tygodnia Dzieci 2016.

Ogrodowy Bal poprowadził nasz ulubiony wodzirej, wraz ze swymi tanecznymi pomocnikami – przedszkolakami, z pomocą których wyjaśniał dzieciom „skomplikowane” układy taneczne do najpopularniejszych tańców dyskotekowych tej i minionej dekady;)

Gorące rytmy Czekolady (Choco Choco), Gangnam Style czy Macareny sprawiły, że cały ogród tętnił życiem, a tupot dziecięcych stóp przeganiał wszystkie, przechadzające się po trawie mrówki… Wspólny taniec przedszkolaków robi wrażenie, zresztą, spójrzcie sami:

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

W kategorii „Super duety” do profesjonalnego tańca zakwalifikowałoby się co najmniej kilka dziecięcych par, które z zaangażowaniem udowadniały, że muzyka nie tylko wprawia ciało w ruch, ale nas samych w radosny nastrój…

W równie wyjątkowej kategorii „Taniec indywidualny” swoje umiejętności zaprezentował tego dnia niejeden przedszkolak. Kilkoro zapaleńców tańca udało nam się uchwycić na zdjęciach!

Pan wodzirej zabrał dzieci podczas balu na wycieczkę prawdziwym pociągiem, którym jeździły od jednej stacji muzycznej do drugiej, po całej Europie…

W trakcie balu znalazł się także czas na muzyczne wygibasy, czyli tradycyjną próbę przechodzenia pod nisko zawieszoną pałeczką. Jak widać, udało się to przedszkolakom znakomicie!

W chwilach odpoczynku dzieci częstowały się sokami i wodą.

A gdy nadszedł koniec balu, przedszkolaki zrobiły sobie wspólne zdjęcie z wodzirejem!

Serdecznie dziękujemy wodzirejowi za wspaniałą zabawę oraz Bistro Renoma i Myjni Ręcznej (Piotr Ogrodniczek) za dostarczone tego dnia dzieciom słodkie przekąski i owocowe soczki. 

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 12 czerwca 2016 w erasmus, Wydarzenia

 

Tagi: , , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s