RSS

Koci kurier? Miau!

10 List

Z tymi słowami na ustach grupa Pszczółek wybrała się z Erasmusowymi plecakami do Gabinetu Weterynaryjnego Doktora Bożydara z dostawą dobroci dla kociaków.

Plecaki były wypełnione przedmiotami, które w minionym miesiącu zbierały dzieci w ramach akcji pomocy dla kotów oczekujących na adopcję w ww. gabinecie.

Na początku wizyty obserwowaliśmy zwierzęta czekające w poczekalni – te cieszące się na nasz widok i przestraszone tym, co je czeka w środku. Mieliśmy okazję spotkać prawdziwego kociego kuriera, który dostarczył do gabinetu weterynaryjnego całe pudełko lekarstw. A gdy spokojnie czekaliśmy na swoją kolej, pani weterynarz odebrała telefon wzywający ją do pilnej pomocy mieszkającemu w pobliżu pieskowi. Prawdziwe zwierzęce pogotowie ratunkowe!

Pani doktor razem z panią technik wyjaśniły nam, co znajduje się w gabinecie weterynaryjnym i jak bada się zwierzęta. Cierpliwie odpowiadały na pytania przedszkolaków i ich wychowawczyń, a potem pokazały nam przebywającego w gabinecie kotka, czekającego na nowy dom i przebywającego w szpitaliku kotka z nóżką w gipsie.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Nasza misja została wykonana. Wszystkie zebrane smakołyki, zabawki i artykuły pielęgnacyjne dla kotów wylądowały na stole w gabinecie. W imieniu czworonogów – beneficjentów tej dostawy, jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękujemy.

Przekazujemy Wam także podziękowania od lekarzy weterynarii pracujących w gabinecie, którzy zachęcają również do zaglądania na profil facebook gabinetu, na którym cyklicznie pojawiają się ogłoszenia o kotkach czekających na nowy dom.

Relację przygotowały: Anna Krzyżanowska, Natalia Szczygieł

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 10 listopada 2016 w Akcje i kampanie, Informacje

 

Tagi: , , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s