RSS

Dzień Edukacji Narodowej 2016

25 List

Tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej – dzień wszystkich czynnych zawodowo i emerytowanych nauczycieli, personelu administracji i obsługi w oświacie – przygotowały dzieci z grupy Kotków i Żabek.

Żabki i Koty odtańczyły tańce w parach i z pomponami. Podzieliły się wyjątkowymi wierszami na temat swoich nauczycieli, a nawet napisały samodzielnie na tablicy, że kochają WSZYSTKIE swoje panie…

To wyjątkowy dzień dla  pani Haliny – naszej przedszkolnej kucharki – która właśnie obchodzi jubileusz 40 lat pracy. Z tej okazji, w imieniu wszystkich obecnych i dawnych wychowanków przedszkola, przyjęła specjalne podziękowania od pani dyrektor i wyjątkową talerzową laurkę. Zanim dzieci odśpiewały swojej pani Halince jubileuszowe „40 lat minęło…”, obdarowały ją wierszykiem:
„Pani Halinka ukochana, pracuje od samego rana. Gotuje lepiej niz z telewizji Okrasa, te jej obiadki są pierwsza klasa! Dzięki jej pierogom, naleśnikom i kotlecikom, dziś niejedno dziecko wyrosło z Tadka- Niejadka na prawdziwego niedźwiadka! A Pani pyszne galaretki kształtują nam sylwetki! Dziękujemy!”

Żabki i Kotki rozdały podarunki wszystkim obecnym gościom, w tym – emerytowanym pracownikom przedszkola.

To jeszcze nie wszystko! Dzieci przygotowały specjalną niespodziankę dla swoich nauczycieli, terapeutów, opiekunów i innych osób pracujących w przedszkolu. Wzruszyła nas ona do łez. Zresztą, zobaczcie to na własne oczy:

Dziękujemy wszystkim dzieciom za te wyjątkowe chwile, które nam podarowaliście!

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 25 listopada 2016 w Wydarzenia

 

Tagi: , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s