RSS

Pszczoły lubią misie…

27 List

W Dniu Pluszowego Misia dzieci z grupy Pszczół tworzyły portrety misiów z tego, co podarowała nam przyroda, wykorzystując swoją nieskrępowaną pomysłowość…

To niełatwe – rozmawiać ze sobą, ustalać i budować w kilkuosobowym zespole, gdy ma się tylko kilka lat. A jednak Pszczółki podjęły się różnych ról niezbędnych do wykonania tego zadania – ucząc się kierowania zespołem, odpowiedzialności budowniczego i dostawcy.

Dzieci wspólnie decydowały nie tylko o swojej roli w zespole, ale także o materiałach użytych do budowy postaci misia. Troszczyły się o to, by miał wszystkie potrzebne misiom cześci ciała, i wypróbowywały różne rozwiązania.

Rezultaty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Oto cztery portrety niedżwiadków, zbudowanych dzięki dziecięcej wyobraźni…

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Zwiedzanie misiowej wystawy to sama przyjemność. Pszczoły podziwiały portrety stworzone przez pozostałe zespoły, porównywały swoje pomysły i określały, co im się najbardziej w tych konstrukcjach podobało. Dzieci lubią misie, a misie uwielbiają Pszczoły!

Relację przygotowały: Anna Krzyżanowska, Katarzyna Kuna

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 27 listopada 2016 w Outdoor

 

Tagi: , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s