RSS

KADRA PRZEDSZKOLA 2017/2018

DYREKTOR PRZEDSZKOLA:
mgr Jolanta Kosczielny

WICEDYREKTOR:
mgr Zuzanna Traczyńska
mgr Monika Święs – Michalik

 GRUPA 1
nauczyciele: mgr Agnieszka Gałbas
pomoc nauczyciela:Małgorzata Dobrzyńska

GRUPA 2
nauczyciele: mgr Beata Kossowska, mgr Monika Wrona
pomoc nauczyciela: Marzena Korzeniec

GRUPA 3
nauczyciele: mgr Anna Krzyżanowska, mgr Natalia Szczygieł
pomoc nauczyciela: Beata Machel

GRUPA 4
nauczyciele: mgr Monika Mazur-Wdowska, mgr Bożena Pędzik
pomoc nauczyciela: Kazimiera Stańczyk

GRUPA 5
nauczyciele: mgr Katarzyna Janusz
pomoc nauczyciela: Aleksandra Wieczorek

GRUPA 6
nauczyciele: mgr Dominika Mogielnicka, mgr Małgorzata Leśniewicz
pomoc nauczyciela: Iwona Bailly 

GRUPA 7
nauczyciel: mgr Krystyna Antecka, mgr Karolina Staniczek
pomoc nauczyciela: Agnieszka Wichlińska

GRUPA 8
nauczyciel: mgr Katarzyna Kempara, mgr Małgorzata Cichoń – Chudzik
pomoc nauczyciela: Zofia Domagała

GRUPA 9
nauczyciel: mgr Irena Ostaszewska
pomoc nauczyciela: Ewa Komander

GRUPA 10
nauczyciel: mgr Dorota Urbanowicz
pomoc nauczyciela: Joanna Kowalska

GRUPA 11
nauczyciel: mgr Katarzyna Kulka – Gudaniec
pomoc nauczyciela: Grażyna Pielucha

GRUPA 12
nauczyciele: mgr Katarzyna Dąbrowska, mgr Anna Łuka
pomoc nauczyciela: Marzena Kłapyta

GRUPA 13
nauczyciel: mgr Sabina Erm, mgr Dorota Sowa
pomoc nauczyciela: Marzena Cierpioł

GRUPA 14
nauczyciel:  mgr Beata Myller
pomoc nauczyciela: Hanna Wypych

ODDZIAŁY POZAMIEJSCOWE:

GRUPA 15
nauczyciel:  mgr Katarzyna Blachucik
pomoc nauczyciela: Daria Pielucha

GRUPA 16
nauczyciel:  mgr Agnieszka Henig
pomoc nauczyciela: Anna Śmieja

GRUPA 17
nauczyciel:  mgr Aleksandra Wężowska
pomoc nauczyciela: Magdalena Peczalka

GRUPA 18
nauczyciel:  mgr Magdalena Rudzińska
pomoc nauczyciela: Monika Labus

POZOSTALI NAUCZYCIELE PRACUJĄCY W GRUPACH:
mgr Małgorzata Ordon,  mgr Katarzyna Smęt, mgr Grażyna Żak, mgr Ewa Michalska, mgr Iwona Roszczyk, mgr Karolina Michoń, mgr Katarzyna Adamczyk, mgr Anna Duszyńska – Lewko, mgr Mariola Gawron, mgr Natalia Grochocka, mgr Patrycja Majgier, mgr Agata Jarczyk, mgr Maria Figura, Marta Lewandowska, Magdalena Majcher, Monika Tomczyk, Dominika Faltyn, Katarzyna Zając

JĘZYK ANGIELSKI:
mgr Natalia Kawulok

KATECHEZA:
mgr Danuta Smolarczyk

TERAPEUCI:
psycholog: mgr Anna Majnusz, mgr Alicja Widuch
logopeda: mgr Monika Święs – Michalik, mgr Krystyna Antecka, mgr Marzena Pietras – Koralewska, mgr Małgorzata Janowska, mgr Anna Smoleń – Bieniasz
pedagog: mgr Agnieszka Krupińska, mgr Magdalena Szymczyk

PERSONEL ADMINISTRACJI:
Marzena Pilich, Aleksandra Tomanek (księgowa)
Barbara Mzyk (kadrowa)
Danuta Marciniak (intendent)

PERSONEL OBSŁUGI:
Jadwiga Siegmund (pielęgniarka)
Janusz Leśniewicz (konserwator)
Karina Chmurczyk (kucharka)
Małgorzata Gierula, Krystyna Nowak, Agata Widerska, Janina Puchała, Wioletta Szurgacz  (pomoc kuchenna)

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.